O firmie Sparta sp. z o.o.

Sparta sp. z o.o. należy do czołowych dystrybutorów okuć budowlanych w Polsce. Misją firmy SPARTA sp. z o.o. jest dostarczanie najlepszych towarów z branży okuć budowlanych w bardzo atrakcyjnych cenach wprost do Państwa firm. Firma Sparta jest Autoryzowanym Dystrybutorem największych polskich producentów okuć w tym GERDA, LOB S.A.,  ROMB Spółka Akcyjna, Metalplast-Czestochowa S.A. w ofercie posiadamy wyroby stu kilkudziesięciu czołowych polskich i europejskich producentów okuć budowlanych, w tym Dom Polska, D.A.D., Metalbud, Gamet, Nomet GEZE, Wilka, ISEO, Otlav, MCM, DORMA, Sobinco, JiS, Hobes, KFV, Assa-Abloy, Winkhaus, Abus, Manital, Tupai, Mandelli, Linea Cali, Verdi, Mariani, Frascio i wielu innych.

Naszą ofertę uzupełniają wyroby importowane z krajów dalekiego wschodu. Nieustannie rozwijamy i rozszerzamy asortyment o nowe atrakcyjne produkty. Potencjał firmy pozwala na realizację różnorodnych zamówień i oferowanie bardzo atrakcyjnych warunków współpracy naszym Klientom.

 

 

Firma SPARTA przywiązuje bardzo dużą wagę do zagadnień logistycznych - zamówione towary niemal natychmiast są ekspediowane do Państwa firm, ułatwiając pracę i zmniejszając koszty magazynowania. W roku 2006 firma SPARTA sp. z o.o. uzyskała certyfikat zarzadzania jakością ISO 9001:2008 .

Codziennie dzielimy się naszym doświadczeniem służąc radą i pomocą techniczną. Realizujemy różnorodne zamówienia specjalne w tym systemy jednego klucza, systemy Master Key, dostarczamy zamki w wersji stolarkowej, wykonujemy na zamówienie okucia nietypowe.

Nasze atuty:

  • ogromny asortyment towarów z branży okuć
  • dostępność towarów wprost z naszego magazynu
  • bardzo atrakcyjne ceny hurtowe i warunki współpracy
  • błyskawiczna spedycja (dzisiaj zamównie – dzisiaj wysyłka)
  • dostępność informacji: katalog, internet, e-mail, pomoc telefoniczna
  • możliwość realizacji zamównień specjalnych i nietypowych
  • fachowa, miła, życzliwa obsługa

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Adres:
SPARTA sp. z o.o.

62-006 Kobylnica
Bogucin, ul.Boczna 4
tel. 61 815-00-86
fax 61 815-02-45

e-mail: bok@sparta.com.pl

 Mapa

Rejestracja firmy: Sąd Rejonowy w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS Nr 181851
Kapitał zakładowy: 320.000 PLN
NIP 777-25-56-072

Konto:
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
Numer rachunku: 65 1090 1450 0000 0000 4505 4421

 

Numer rejestrowy BDO: 000055860

 

SPARTA Sp. z o.o.  zrealizowała w ramach  Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działania 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" projekt inwestycyjny „Wdrożenie w SPARTA sp. z o.o. w pełni elektronicznej wymiany danych opartej na protokole EDI, nowatorskiego systemu składania zamówień opartego o innowacyjną platformę Zdalny magazyn oraz platformy wymiany danych B2B”. Projekt ten był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.


Realizacja projektu pozwoliła na wdrożenie w firmie Sparta sp. z o.o. elektronicznej platformy wymiany danych z klientami B2B. Platforma ta umożliwia poprzez bezpośredni dostęp do serwera firmy Sparta logowanie, przeglądanie pełnej oferty firmy uwzględniającej warunki handlowe z konkretnym kontrahentem, składanie zamówień, dostęp on-line do faktur, zestawienia płatności i innych informacji. Platforma B2B jest wygodna w użyciu i do uruchomienia wymaga jedynie posiadania przeglądarki internetowej. Uzupełnieniem systemy B2B jest aplikacja Administrator Zdalny Magazyn umożliwiająca, stworzenie oferty kontrahenta firmy Sparta dedykowanej do klientów kontrahenta. Umożliwia ona między innymi pełen przegląd oferty (dowolnie kształtowanej), dostęp do fotografii, schematów i wielu innych informacji o towarach.

Realizacja projektu pozwoliła również na wdrożenie wymiany danych z odbiorcami i dostawcami za pomocą protokołu EDI. Elektroniczna wymiana danych pozwala na szybkie i bezbłędne wprowadzanie dokumentów do systemów współpracujących ze sobą firm, oszczędzając obu stronom wymiany zarówno czas i pieniądze, poprzez oszczędności papieru, kosztów przesyłek dokumentów.

Numer projektu:

UDA-POIG.08.02.00-30-158/14

Tytuł projektu:

"Wdrożenie w SPARTA sp. z o.o. w pełni elektronicznej wymiany danych opartej na protokole EDI, nowatorskiego systemu składania zamówień opartego o innowacyjną platformę Zdalny magazyn oraz platformy wymiany danych B2B"

Beneficjent:

SPARTA Sp. z o.o.

Nazwa programu:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013

Działanie 8.2 „Wspieranie wdrożenia elektronicznego biznesu typu B2B”

Całkowita wartość projektu:

325 962,30 PLN

Kwota dofinansowania:

185 507,00 PLN

Okres realizacji projektu:

01.03.2014 – 28.02.2015

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka znajdują się na stronie: www.poig.gov.pl, www.mir.gov.pl oraz //www.warp.org.pl/ .